CONTACT

 
ELKE VIERVEIJZER
Kleinkunst
Zonder Genade

Zaal: kleine- en middenzaal
Beschikbaar: hele seizoen, première in oktober
Lengte: avondvullend met pauze
Bijzonderheden: piano noodzakelijk
Garantiesom: € 1.000,00 excl. 10% AR en de wettelijke BTW
Elke Vierveijzer

Zonder Genade
Tekst en zang: Elke Vierveijzer
 

ELKE VIERVEIJZER

Voorstelling:
Zonder Genade

Het leven deelt rake klappen uit. Als je even niet oplet, spuugt ze je vol in het gezicht. Elke Vierveijzer, finalist van het Amsterdams Kleinkunstfestival 2015 en in 2014 afgestudeerd aan de koningstheateracademie, spuugt terug. Ze debuteert met Zonder Genade, een programma waarin ze een ongekende combinatie toont van Nederlandse kleinkunst/cabaretteksten en volle muzikaliteit.  Dat resulteert in adembenemende liederen die altijd wel ergens schuren, of juist onverwacht troostend zijn.

'....., haar liedjes bevatten prachtige, haast literaire teksten. Blauwdruk, waarin ze zingt over een beknellend gezinsleven en het zichzelf losweken van haar ouders, is waarschijnlijk het mooiste wat het Amsterdams Kleinkunst Festival dit jaar te bieden had.'

Het Parool

Elke neemt in ‘Zonder Genade’ alles onder de loep dat de wereld en het leven ons voorschotelt. Zonder terug te deinzen. Waar doet het zeer? En waarom? En als we allemaal wel eens huilen, waarom doen we dat dan allemaal alleen? Soms snoeihard maar met de stem van een engel legt ze de vinger op een ieders zere plek. Eerlijk, onbedaarlijk grappig en pijnlijk raak op plekken die vaak genoeg onaangeroerd blijven, maar niet bij Elke in de zaal.

 

 

 

 


 

Speellijst

  Datum   Theater Plaats Website Bijzonderheden
  22-12-2017 Theater De Kattendans Bergeijk www.kattendans.nl
  23-01-2018 Leidse Schouwburg - Stadsgehoorzaal Leiden www.leidseschouwburg.nl
  03-03-2018 Stichting Theater Bouwkunde Deventer www.theaterbouwkunde.nl
  17-03-2018 Theaterkerk Wadway Hoorn www.theaterkerkwadway.nl
  18-03-2018 Stichting Culturele Activiteiten te Uithoorn Uithoorn www.scau.nl
  08-04-2018 Het Veur Theater Leidschendam www.hetveurtheater.nl
  16-05-2018 Theater aan de Schie Schiedam www.wennekerpand.nl
  18-05-2018 Theater Idea Soest www.ideacultuur.nl
  19-05-2018 Isala Theater Capelle ad IJssel www.isalatheater.nl

  17-09-2017 Theater PePijn Den Haag www.theater-pepijn.nl
  30-09-2017 Cultureel Centrum De Drommedaris Enkhuizen www.drom.nl
  13-10-2017 Klif 12 Den Hoorn - Texel www.klif12.nl
  20-10-2017 Schiller Theater Place Royale Utrecht www.schillertheater.nl
  24-10-2017 Cultuurcentrum VU Griffioen Amstelveen www.griffioen.vu.nl
  27-10-2017 Westlandtheater De Naald Naaldwijk www.westlandtheater.nl
  16-11-2017 Stadstheater Zoetermeer Zoetermeer www.stadstheater.nl
  03-12-2017 Betty Asfalt Complex Amsterdam www.bettyasfalt.nl
  13-12-2017 Theater Het Klooster Woerden www.kloosterwoerden.nl

 Publiciteit
 PreviewBestandsnaamAfmeting  

20171025 Recensie Zonder Genade – Theaterkrant.pdf 270.29 kB
Recensie Elke Vierveijzer Volkskrant 2017-11-14.pdf 260.76 kB

 Foto's
 PreviewBestandsnaamAfmeting  

Zonder Genade 2017-1.jpg 13.53 MB

 Techniek
 PreviewBestandsnaamAfmeting  

Technische lijst Elke Vierveijzer Zonder Genade.pdf 103.90 kB