CONTACT

 
LAVALU
Muziek
Solitary High

Zaal: kleine- en middenzaal
Beschikbaar: november en december 2017
Lengte: avondvullend
Bijzonderheden: piano noodzakelijk
Garantiesom: € 600,00 excl. 7% AR en de wettelijke BTW
Website
Facebook
Instagram

Solitary High
Composities, piano en zang: Lavalu
Foto: Jitske Schols
 

LAVALU

Voorstelling:
Solitary High

Theaterconcert

Hunkering.
Donker.
Licht.
Wat niet mag.
Nachten wakker.
Zwetend.
Aan de kant.
Gaat nergens heen.
Wordt groter.
Enger.
Gaver.
Doen.
Niet doen.
Lonely buzz.
Solitary high.

Een affaire: Klassiek met Pop.
LAVALU in de 21e eeuw flirt met Debussy, Satie en Schubert.
Alleen. Aan de piano.
Zij maakten hun songs toen. Zij nu.
In de 19e eeuw werd er zo muziek gemaakt.
In salons, huiskamers; het intieme delen.
De kleine zaal is onze salon.
Klassiek op de piano en pop in de zang.
Zij gaan met elkaar.

Componist en performer LAVALU  -bekend van Het Pauperparadijs- neemt je mee onder haar huid, daar waar het licht niet gaan kan.
De sfeer is tastbaar. 
Troost. Dichtbij. Bezwerend.
Kamermuziek voor nu.

De pers over Solitary High:

"Solitary High is een muzikaal meesterwerk"  Rudolfs Music
"Een prachtige, eigenzinnige en bijzonder persoonlijke plaat... Luisteren!"  Eric Corton
"Het is zo overrompelend mooi, dat ze inderdaad op eenzame hoogte staat."  Subjectivisten 



 

 

 

Life in programma Kunststof radio 1 . september 2017

http://www.nporadio1.nl/kunststof/onderwerpen/425833-lavalu-marielle-woltring-componist-zangeres-pianist

 

 

Speellijst

  Datum   Theater Plaats Website Bijzonderheden
  15-12-2017 Atlas Theater Emmen www.atlastheater.nl
  16-12-2017 Vlaams Fruit Antwerpen www.vlaamsfruit.be
  17-03-2018 Cult. Ver. 't Reghthuys Nieuwkoop www.reghthuys-nieuwkoop.nl

  01-10-2017 Cultuurcentrum Van Beresteyn Veendam www.vanberensteyn.nl
  05-10-2017 Tolhuistuin Amsterdam www.tolhuistuin.nl
  06-10-2017 Cultuurhuis Doorn Doorn www.cultuurhuizenheuvelrug.nl/doorn
  07-10-2017 Kultuerried Ljouwerteradiel Stiens www.cultuurregiostiens.nl
  11-10-2017 Theater De Leest Waalwijk www.deleest.nl
  13-10-2017 Isala Theater Capelle ad IJssel www.isalatheater.nl
  14-10-2017 Theater Markant Uden www.markantuden.nl
  18-10-2017 Stadsschouwburg De Harmonie Leeuwarden www.harmonie.nl
  27-10-2017 Theater 't Voorhuys Emmeloord www.theater-voorhuys.nl
  04-11-2017 Musis Arnhem Arnhem www.arnhemsepodia.nl
  05-11-2017 Theater Walhalla Rotterdam www.theaterwalhalla.nl
  08-11-2017 Theater/Bioscoop De Nieuwe Kolk Assen www.dnk.nl
  17-11-2017 Theater Het Oude Raadhuis Hoofddorp www.demeerse.com
  18-11-2017 Theater De Winsinghhof Roden www.theaterdewinsinghhof.nl
  22-11-2017 Junushoff Theater Wageningen www.junushoff.nl
  25-11-2017 Schouwburg De Lawei Drachten www.lawei.nl
  26-11-2017 Schouwburg Cuijk Cuijk www.schouwburgcuijk.nl
  27-11-2017 Theater Concordia Kunst & Cultuur Enschede www.concordia.nl
  08-12-2017 Stadstheater Zoetermeer Zoetermeer www.stadstheater.nl
  09-12-2017 Parkstad Limburg Theaters Heerlen www.parkstadlimburgtheaters.nl

 Publiciteit
 PreviewBestandsnaamAfmeting  

20171018 De nocturnale beweging van Lavalu - Cultuurpers.pdf 148.55 kB
PERSBERICHT - LAVALU verrast met Solitary High.pdf 278.38 kB

 Foto's
 PreviewBestandsnaamAfmeting  

De pers lovend over Solitary High.png 3.55 MB
LAVALU - afbeelding rechtenvrij - fotograaf Jitske Schols - I.jpg 4.18 MB
LAVALU - afbeelding rechtenvrij - fotograaf Jitske Schols - II.JPG 1.05 MB
LAVALU HR_©JITSKESCHOLS_JS_.jpg 2.72 MB
Lavalu.png 677.86 kB
Solitary High - LAVALU.jpg 495.34 kB

 Techniek
 PreviewBestandsnaamAfmeting  

Lavalu_Stageplot2017.pdf 953.60 kB
Lavalu_technische rider_NL.pdf 73.54 kB
LichtontwerpLavalu.pdf 56.57 kB