CONTACT

 
LENNY KUHR
Muziek
Gekust Door De Eeuwigheid

Zaal: kleine- en middenzaal
Beschikbaar: hele seizoen
Lengte: 90 minuten met pauze
Garantiesom: € 1.500,00 excl. 7% AR en de wettelijke BTW
www.lennykuhr.com
Facebook
Twitter

Wie Ben Je
Zang: Lenny Kuhr
Gitaar: Reinier Voet
Basgitaar: Mischa Kool

LENNY KUHR

Voorstelling:
Gekust Door De Eeuwigheid

Deze voorstelling steunt op twee pilaren. De ene is het diepe heimwee dat ik als kind voelde en dat de grondtoon is van ieder mens. De tweede pilaar is: waar trekt dat heimwee ons naar toe? 

Een spannende ontroerende en vitale voorstelling die menig hart zal raken, zowel om de inhoud en de zeer persoonlijke verbindende teksten als door de muziek die zich zeer transparant, vurig en verfijnd laat horen. Er wordt met minimale geluidsversterking gewerkt.

Links en rechts van mij staan mijn fysieke steunpilaren waar ik niet over hoef op te scheppen, want dat ze briljant zijn, dat is te horen. Rechts van mij Reinier Voet op gitaar en links van mij Mischa Kool op basgitaar. 

Je hebt mijn ziel geraakt, mijn hart getroost en mijn zinnen verzet Miranda van Kralingen

Ik zag je nooit zo goed! Wat een prachtig intens programma en wat een topmuzikanten! Een aanrader! Kick van der Veer


Speellijst

  Datum   Theater Plaats Website Bijzonderheden
  21-10-2017 CC No 11 Valthermond www.ccno11.nl
  22-10-2017 Koloniekerkje Wilhelminaoord www.koloniekerkje.nl
  28-10-2017 't Podium Hilvarenbeek www.hetpodiumhilvarenbeek.nl
  29-10-2017 Stolphoevekerk Volendam lenny@lennykuhr.com
  03-11-2017 Theater De Tuin Leusden www.detuininleusden.nl
  05-11-2017 Cultuurschuur Wieringerwerf www.decultuurschuur.nl
  11-11-2017 De Matrix Rotterdam www.matrixrotterdam.nl
  12-11-2017 Peeriscoop, Theater Gorinchem www.peeriscoop.nl
  19-11-2017 School van Frieswijk Schalkhaar www.schoolvanfrieswijk.nl
  26-11-2017 Kerkje Stevensweert www.protestants-kerkje-stevensweert.nl
  03-12-2017 RhederArt Rheden www.rhederart.nl
  10-12-2017 Cultuurschuur Monster www.cultuurschuur.nl
  14-12-2017 Theater Ludens Voorburg www.theaterludens.nl
  17-12-2017 Synagoge Brielle riet@sjoelbrielle.nl
  13-01-2018 Protestantse Kerk Heerhugowaard syldijkstra@kpnmail.nl
  14-01-2018 Betty Asfalt Amsterdam www.bettyasfalt.nl
  23-01-2018 GC De Plak Diepenbeek (B) www.diepenbeek.be
  25-01-2018 GC De Ster Willebroek (B) www.ccdester.willebroek.be
  27-01-2018 Kaleidoscoop Nieuwkoop www.kaleidoscoop-nieuwkoop.nl
  28-01-2018 Woonzorgcentrum Steenvoorde Rijswijk www.rijswijkseschouwburg.nl
  02-02-2018 Vlaams Fruit Antwerpen (B) www.vlaamsfruit.be
  01-03-2018 GC Den Egger Scherpenheuvel (B) www.denegger.be
  03-03-2018 Aris Bouwens Noord-Scharwoude www.arisbouwens.nl
  04-03-2018 Museum Purmerend www.purmerendsmuseum.nl
  10-03-2018 Kerkhuys Spanbroek www.kerkhuys.nl
  11-03-2018 De Engel Huizen www.engel-huizen.nl
  18-03-2018 Evertshuis Bodegraven www.evertshuis.nl
  23-03-2018 It Werfl Rottevalle www.rottevalle.com
  06-04-2018 CC De Mess Naarden www.demess.nl
  08-04-2018 Cultuurkoepel Heiloo www.cultuurkoepelheiloo.nl
  14-04-2018 Kerkje Burgh www.theatersaanzee.nl
  15-04-2018 Van Goghkerkje Nuenen lenny@lennykuhr.com
  21-04-2018 CC Zuidhorn Zuidhorn www.cultureelcentrumzuidhorn.nl

  23-09-2017 Cultureel Centrum Stroud Putten www.stroud.nl
  24-09-2017 Flatfest Eindhoven www.flatfest.nl
  25-09-2017 De Parel van Zuilen Utrecht www.deparelvanzuilen.nl
  06-10-2017 Dorpskerk Vaassen joop.van.essen@wolmail.nl
  08-10-2017 Stadstheater Zoetermeer Zoetermeer www.stadstheater.nl
  15-10-2017 De Eendracht Varsseveld www.vrijzinnigenvarsseveld.nl

 Publiciteit
 PreviewBestandsnaamAfmeting  

Interview Lenny Kuhr De Telegraaf 12-10-2014.pdf 327.46 kB
Recensie Gekust zo 16 okt 2016, Hans Barbé gehoorzaal, Haarlem.pdf 380.65 kB
Recensie ND.pdf 678.97 kB

 Foto's
 PreviewBestandsnaamAfmeting  

Gekust - Lenny (c) Rob Frank.JPG 3.29 MB
Lenny pers (c) Eddie Mol.jpg 5.53 MB
recensie ND.jpg 2.38 MB

 Techniek
 PreviewBestandsnaamAfmeting  

Lichtplan Lenny met 3 (2).pdf 116.05 kB
Stageplan Lenny Kuhr accoustic.pdf 152.67 kB