CONTACT

 
LAVALU
Muziek
Solitary High

Zaal: kleine- en middenzaal
Beschikbaar: november en december 2018
Lengte: avondvullend
Bijzonderheden: piano noodzakelijk
Garantiesom: € 600,00 excl. 7% AR en de wettelijke BTW
Website
Facebook
Instagram

Solitary High
Composities, piano en zang: Lavalu
Foto: Jitske Schols
 

LAVALU

Voorstelling:
Solitary High

Theaterconcert

Hunkering.
Donker.
Licht.
Wat niet mag.
Nachten wakker.
Zwetend.
Aan de kant.
Gaat nergens heen.
Wordt groter.
Enger.
Gaver.
Doen.
Niet doen.
Lonely buzz.
Solitary high.

Een affaire: Klassiek met Pop.
LAVALU in de 21e eeuw flirt met Debussy, Satie en Schubert.
Alleen. Aan de piano.
Zij maakten hun songs toen. Zij nu.
In de 19e eeuw werd er zo muziek gemaakt.
In salons, huiskamers; het intieme delen.
De kleine zaal is onze salon.
Klassiek op de piano en pop in de zang.
Zij gaan met elkaar.

Componist en performer LAVALU  -bekend van Het Pauperparadijs- neemt je mee onder haar huid, daar waar het licht niet gaan kan.
De sfeer is tastbaar. 
Troost. Dichtbij. Bezwerend.
Kamermuziek voor nu.

 

De pers over Solitary High:

"Solitary High is een muzikaal meesterwerk"  Rudolfs Music
"Een prachtige, eigenzinnige en bijzonder persoonlijke plaat... Luisteren!"  Eric Corton
"Het is zo overrompelend mooi, dat ze inderdaad op eenzame hoogte staat."  Subjectivisten 



 

Speellijst

  Datum   Theater Plaats Website Bijzonderheden
  29-09-2018 Theaterroute Almelo Almelo www.atelierroutealmelo.nl
  27-10-2018 Theater Hofpoort Coevorden www.theaterhofpoort.nl
  02-11-2018 Het Diekhuus Middelharnis www.zijngo.nl
  08-11-2018 CC Het Postkantoor Stede Broec Bovenkarspel www.hetpostkantoor.info
  10-11-2018 Theater De Schalm Veldhoven www.deschalm.com
  15-11-2018 Landgoed Wickenburgh Het Goy www.landgoedwickenburgh.nl
  16-11-2018 Cultuurcentrum De Ogtent Duiven www.deogtent.nl
  17-11-2018 CC Jan van Besouw Goirle www.janvanbesouw.nl
  18-11-2018 Agora Theater en Congrescentrum Lelystad www.agora-lelystad.nl
  21-11-2018 Stadsschouwburg Nijmegen Nijmegen www.keizerkarelpodia.nl
  24-11-2018 Schouwburg en Congrescentrum Het Park Hoorn www.hetpark.nl
  25-11-2018 Stadsgehoorzaal Vlaardingen Vlaardingen www.stadsgehoorzaal.nl
  27-11-2018 Singer Theater Laren www.singerlaren.nl
  28-11-2018 De Goudse Schouwburg Gouda www.goudseschouwburg.nl
  30-11-2018 Theater De Zwaan Uitgeest www.dezwaancultureel.nl
  01-12-2018 Podium De Vorstin Hilversum www.devorstin.nl
  07-12-2018 Theater Ludens Voorburg www.theaterludens.nl
  08-12-2018 Theater De Omval Diemen www.theaterdeomval.nl
  11-12-2018 Cultuurcentrum VU Griffioen Amstelveen www.griffioen.vu.nl
  13-12-2018 Theater Hof 88 Almelo www.hof88.nl
  14-12-2018 Theater Orpheus Apeldoorn www.orpheus.nl
  16-12-2018 KAF Kunstlinie Almere Flevoland Almere www.schouwburgalmere.nl
  20-12-2018 Markiezenhof Bergen op Zoom www.markiezenhof.nl
  22-12-2018 Theater Bouwkunde Deventer www.theaterbouwkunde.nl
  28-12-2018 Musis & Stadstheater Arnhem Arnhem www.arnhemsepodia.nl

 Publiciteit
 PreviewBestandsnaamAfmeting  

20171018 De nocturnale beweging van Lavalu - Cultuurpers.pdf 148.55 kB
PERSBERICHT - LAVALU verrast met Solitary High.pdf 278.38 kB

 Foto's
 PreviewBestandsnaamAfmeting  

De pers lovend over Solitary High.png 3.55 MB
LAVALU - afbeelding rechtenvrij - fotograaf Jitske Schols - I.jpg 4.18 MB
LAVALU - afbeelding rechtenvrij - fotograaf Jitske Schols - II.JPG 1.05 MB
LAVALU HR_©JITSKESCHOLS_JS_.jpg 2.72 MB
Lavalu.png 677.86 kB
Solitary High - LAVALU.jpg 495.34 kB

 Techniek
 PreviewBestandsnaamAfmeting  

Lavalu_Stageplot2017.pdf 953.60 kB
Lavalu_technische rider_NL.pdf 73.54 kB
LichtontwerpLavalu.pdf 56.57 kB