CONTACT

 
ELKE VIERVEIJZER
Kleinkunst
Zonder Genade

Zaal: kleine- en middenzaal
Beschikbaar: september 2018 t/m januari 2019
Lengte: avondvullend met pauze
Bijzonderheden: piano noodzakelijk
Garantiesom: € 1.000,00 excl. 10% AR en de wettelijke BTW
Website
Facebook
Twitter

Zonder Genade
Tekst en zang: Elke Vierveijzer
 

ELKE VIERVEIJZER

Voorstelling:
Zonder Genade

Het leven deelt rake klappen uit. Als je even niet oplet, spuugt ze je vol in het gezicht. Elke Vierveijzer, finalist van het Amsterdams Kleinkunstfestival 2015 en in 2014 afgestudeerd aan de koningstheateracademie, spuugt terug. Ze debuteert met Zonder Genade, een programma waarin ze een ongekende combinatie toont van Nederlandse kleinkunst/cabaretteksten en volle muzikaliteit.  Dat resulteert in adembenemende liederen die altijd wel ergens schuren, of juist onverwacht troostend zijn.

'....., haar liedjes bevatten prachtige, haast literaire teksten. Blauwdruk, waarin ze zingt over een beknellend gezinsleven en het zichzelf losweken van haar ouders, is waarschijnlijk het mooiste wat het Amsterdams Kleinkunst Festival dit jaar te bieden had.'

Het Parool

Elke neemt in ‘Zonder Genade’ alles onder de loep dat de wereld en het leven ons voorschotelt. Zonder terug te deinzen. Waar doet het zeer? En waarom? En als we allemaal wel eens huilen, waarom doen we dat dan allemaal alleen? Soms snoeihard maar met de stem van een engel legt ze de vinger op een ieders zere plek. Eerlijk, onbedaarlijk grappig en pijnlijk raak op plekken die vaak genoeg onaangeroerd blijven, maar niet bij Elke in de zaal.

 


 

Speellijst

  Datum   Theater Plaats Website Bijzonderheden
  12-05-2019 Theater Het Kruispunt Barendrecht www.theaterhetkruispunt.nl
  17-04-2019 Verkadefabriek Den Bosch www.verkadefabriek.nl
  07-03-2019 Stichting Ab-Art Abcoude www.ab-art.nl
  09-02-2019 Theater aan de Slinger Houten www.theateraandeslinger.nl
  02-02-2019 Cultureel Cafe Bacchus Aalsmeer www.cultureelcafebacchus.nl
  19-01-2019 Theater PePijn Den Haag www.theater-pepijn.nl
  13-01-2019 Theater De Lieve Vrouw Amersfoort www.lievevrouw.nl
  12-01-2019 Schouwburg De Lawei Drachten www.lawei.nl
  10-01-2019 Cool kunst en cultuur Heerhugowaard www.coolheerhugowaard.nl
  09-01-2019 Theater Het Oude Raadhuis Hoofddorp www.demeerse.com
  05-01-2019 Isala Theater Capelle ad IJssel www.isalatheater.nl
  13-12-2018 Theater Chasse Breda www.chasse.nl
  08-12-2018 Theater Ludens Voorburg www.theaterludens.nl
  07-12-2018 Kennemer Theater Beverwijk www.kennemertheater.nl
  28-11-2018 Theater 't Mozaiek Wijchen www.theatermozaiek.nl
  27-11-2018 Kulturhus Epe Epe www.kulturhusepe.nl Maarten van Roozendaal
  23-11-2018 Evertshuis Bodegraven www.evertshuis.nl
  27-10-2018 De Goudse Schouwburg Gouda www.goudseschouwburg.nl
  20-10-2018 Lindenbergtheater Nijmegen www.delindenberg.com
  12-10-2018 Theater Orpheus Apeldoorn www.orpheus.nl
  05-10-2018 Theater De Tuin Leusden www.detuininleusden.nl
  03-10-2018 De Oosterpoort & De Stadsschouwburg Groningen www.stadsschouwburg-groningen.nl
  29-09-2018 CC Jan van Besouw Goirle www.janvanbesouw.nl

 Publiciteit
 PreviewBestandsnaamAfmeting  

20171025 Recensie Zonder Genade – Theaterkrant.pdf 270.29 kB

 Foto's
 PreviewBestandsnaamAfmeting  

Zonder Genade 2017-1.jpg 13.53 MB
elke_vierveijzer_foto_jaap_reedijk-1896-S.jpg 21.20 kB
elke_vierveijzer_foto_jaap_reedijk-1905-XL(1).jpg 104.25 kB
recensie Elke Vierveijzer Volkskrant nov 2017.JPG 2.15 MB

 Techniek
 PreviewBestandsnaamAfmeting  

Technische lijst Elke Vierveijzer Zonder Genade.pdf 102.65 kB