CONTACT

 
PETER FABER
Kleinkunst
75 Hoera!

Zaal: kleine- en middenzaal
Beschikbaar: hele seizoen, behalve tussen half november 2018 en eind april 2019
Lengte: middag- of avondvullend
Garantiesom: € 1000,00 excl. 10% AR en de wettelijke BTW
Website
Facebook
Twitter

75 Hoera!
Tekst en spel: Peter Faber
Regie:
Foto's: 

PETER FABER

Voorstelling:
75 Hoera!

Hangen of Leven!

Leven is een werkwoord
Je lijf is je voertuig, je Ferrari
Je hart de motor, je adem de brandstof en je mind de TomTom,
En jij bent de bestuurder... een leven lang

Een uit Peter Fabers praktijk geboren interactief programma.
Sleutel woorden: levenslust, humor, energie, gouden tips,inspirerend en vitaliserend voor iedereen die het Leven wil Vieren van eerste kreet tot laatste zucht!

Het programma kan op elke locatie gespeeld worden en aangepast worden aan elke doelgroep.

Speellijst

  Datum   Theater Plaats Website Bijzonderheden
  15-03-2019 Theater Mozaiek Zuidlaren www.theatermozaiekzuidlaren.nl
  17-01-2019 Theater Ludens Voorburg www.theaterludens.nl
  08-03-2019 Theater De Schalm Veldhoven www.deschalm.com
  11-05-2019 De Zwaan Cultureel Uitgeest www.dezwaancultureel.nl
  18-12-2018 Theaters Tilburg Tilburg www.theaterstilburg.nl
  18-12-2018 Theaters Tilburg Tilburg www.theaterstilburg.nl
  13-01-2019 School van Frieswijk Schalkhaar www.schoolvanfrieswijk.nl
  23-02-2019 Lux Cultuur & Media Nijmegen www.lux-nijmegen.nl
  09-02-2019 Theater de Wegwijzer Nieuw- en St. Joosland www.theaterdewegwijzer.nl
  03-02-2019 Theaters Maassluis - loc. Schuurkerkje Maassluis www.schuurkerkje.nl
  23-12-2018 Schouwburg De Meerse Hoofddorp www.demeerse.com Scrooge
  23-12-2018 Schouwburg De Meerse Hoofddorp www.demeerse.com Scrooge
  24-12-2018 Schouwburg De Meerse Hoofddorp www.demeerse.com Scrooge
  26-12-2018 Schouwburg De Meerse Hoofddorp www.demeerse.com Scrooge
  27-12-2018 Schouwburg De Meerse Hoofddorp www.demeerse.com Scrooge
  27-12-2018 Schouwburg De Meerse Hoofddorp www.demeerse.com Scrooge
  25-04-2019 Theater Het Oude Raadhuis Hoofddorp www.demeerse.com
  18-01-2019 Theater Twee Hondjes Hellevoetsluis www.theatertweehondjes.nl
  07-02-2019 Theater De Voorveghter Hardenberg www.voorveghter.nl
  16-03-2019 Vlaams Fruit Antwerpen www.vlaamsfruit.be
  30-11-2018 Betty Asfalt Complex Amsterdam www.bettyasfalt.nl
  01-12-2018 Betty Asfalt Complex Amsterdam www.bettyasfalt.nl
  20-01-2019 Theater Castellum Alphen ad Rijn www.theatercastellum.nl

  17-10-2018 Calypso Theater Wijk bij Duurstede www.calypsotheater.nl
  11-10-2018 Theater 't Mozaiek Wijchen www.theatermozaiek.nl
  26-10-2018 Theater Idea Soest www.ideacultuur.nl/theater
  30-09-2018 CC Elckerlyc Hilvarenbeek www.elckerlyc.nu
  12-10-2018 Podium Heino Heino www.podiumheino.nl
  08-10-2018 Theater Concordia Kunst & Cultuur Enschede www.concordia.nl
  03-11-2018 Cultuurhuis Doorn Doorn www.cultuurhuizenheuvelrug.nl/doorn
  13-10-2018 Donckhuys Dongen www.donckhuys.nl
  29-09-2018 Theaterroute Almelo Almelo www.atelierroutealmelo.nl

 Publiciteit
 PreviewBestandsnaamAfmeting  

Persbericht Peter Faber 75 Hoera!-1.pdf 32.86 kB

 Foto's
 PreviewBestandsnaamAfmeting  

P1090002.jpg 295.94 kB
P1090003.jpg 289.57 kB
P1090004.jpg 295.36 kB
P1090005.jpg 284.06 kB
P1090006.jpg 269.19 kB
P1090008.jpg 292.26 kB
P1090009.jpg 262.35 kB
P1090011.jpg 261.64 kB
PF_001.jpg 485.68 kB
PF_008.jpg 618.84 kB
PF_Portret_01.jpg 1.96 MB
Peter Faber 00.jpg 2.60 MB
Peter Faber 01.jpg 2.86 MB
Peter Faber 02.jpg 2.17 MB
Peter Faber 04.jpg 3.13 MB

 Techniek
 PreviewBestandsnaamAfmeting  

Technische gegevens 75 Hoera.pdf 3.79 kB