CONTACT

 
JOKE BRUIJS FEATURING MUSICA EXTREMA
Muziek
Café Du Monde

Zaal: middenzaal
Beschikbaar: half januari - eind maart 2019
Lengte: avondvullend
Bijzonderheden: piano noodzakelijk
Garantiesom: € 2.750,00 excl. 7% AR en de wettelijke BTW
Website Musica Extrema
Facebook
Twitter
Website Joke Bruijs

Café Du Monde
Special guests: Joke Bruijs en Job Hubatka
Viool: Tanya Schaap
Saxofoon: Ben van den Dungen
Accordeon: Hans van der Maas
Piano: Rob van Kreeveld
Bas: Thomas Pol

JOKE BRUIJS FEATURING MUSICA EXTREMA

Voorstelling:
Café Du Monde

De zoektocht van Joke Bruijs
 

Joke Bruijs & Música Extrema

Elke streek, elk land en elke tijd kent zijn eigen levenslied. Waar op de wereld je ook komt; het leven wordt bezongen.
Liederen over de liefde, over jaloezie, geluk en wanhoop. Een lach, een traan. Overbekende thema's die met hart en smart bezongen worden in het Café du Monde.

Een meespelend muziekprogramma waarin Joke Bruijs u op haar eigen humoristische en eigenzinnige wijze trakteert op de pareltjes die het levenslied heeft voorgebracht. Speciaal voor dit programma heeft zij de handen ineen geslagen met het veelzijdige ensemble Música Extrema. 

Samen spoorden zij de mooiste chansons, copla’s, schlagers, standards, fado’s en smartlappen op die Nederland, Italië, Frankrijk, Roemenië en vele andere landen hebben voorgebracht. Een fantastische en veelzijdige voorstelling vol kippenvel en nostalgie.


Met:

Joke Bruijs - zang en verhaal


Música Extrema:
Tanya Schaap – viool
Ben van den Dungen – saxen
Vincent Koning – gitaar
Rob van Kreeveld –piano
Thomas Pol – contrabas

Tekstvertalingen:
Gerard Cox
George Groot
Jan Rot
Jacques Klöter

Speellijst

  Datum   Theater Plaats Website Bijzonderheden
  25-01-2019 Theater De Speeldoos Vught Vught www.theaterdespeeldoos.nl
  26-01-2019 Theater De Kunstgreep Oostzaan www.theaterdekunstgreep.nl
  27-01-2019 Theater De Schalm Veldhoven www.deschalm.com
  29-01-2019 De Rijswijkse Schouwburg Rijswijk www.rijswijkseschouwburg.nl
  01-02-2019 Singer Theater Laren www.singerlaren.nl
  03-02-2019 Wilminktheater Enschede www.muziekkwartier.nl
  07-02-2019 Stadsschouwburg Sittard-Geleen Sittard www.dedomijnen.nl
  08-02-2019 Theater Hofpoort Coevorden www.theaterhofpoort.nl
  09-02-2019 Evertshuis Bodegraven www.evertshuis.nl
  10-02-2019 Theater Walhalla Rotterdam www.theaterwalhalla.nl
  12-02-2019 Schouwburg en Congrescentrum Het Park Hoorn www.hetpark.nl
  15-02-2019 Theater De Winsinghhof Roden www.theaterdewinsinghhof.nl
  16-02-2019 Stg Cartouche/Grote Kerk De Rijp www.cartouche-graftderijp.nl
  17-02-2019 Fulcotheater IJsselstein www.fulcotheater.nl
  19-02-2019 Theaters Tilburg Tilburg www.theaterstilburg.nl
  19-02-2019 Theaters Tilburg Tilburg www.theaterstilburg.nl
  20-02-2019 Schouwburg De Kring Roosendaal www.schouwburgdekring.nl
  22-02-2019 Theater Harderwijk Harderwijk www.theaterharderwijk.nl
  23-02-2019 ZINiN Theater Nijverdal www.zinin.com
  24-02-2019 Theater Chass Breda www.chasse.nl
  27-02-2019 Theater Het Kruispunt Barendrecht www.theaterhetkruispunt.nl
  28-02-2019 Kennemer Theater Beverwijk www.kennemertheater.nl
  01-03-2019 Theater Twee Hondjes Hellevoetsluis www.theatertweehondjes.nl
  02-03-2019 Theater De Willem Papendrecht www.theaterdewillem.nl
  05-03-2019 Theater Geert Teis Stadskanaal www.theatergeertteis.nl
  08-03-2019 Theater Markant Uden www.markantuden.nl
  12-03-2019 Stg Taqa Theater De Vest Alkmaar www.theaterdevest.nl
  15-03-2019 Theater De Koornbeurs Franeker www.theaterdekoornbeurs.nl
  16-03-2019 Theater Hof 88 Almelo www.hof88.nl
  17-03-2019 Theater Koningshof Maassluis www.theaterkoningshof.nl
  19-03-2019 Stadsschouwburg Haarlem Haarlem www.theater-haarlem.nl
  23-03-2019 Schouwburg De Meerse Hoofddorp www.demeerse.com
  24-03-2019 AINSI Maastricht Maastricht www.ainsi.nl
  31-03-2019 Atlas Theater Emmen www.atlastheater.nl

 Foto's
 PreviewBestandsnaamAfmeting  

Joke Bruijs 01 (c) Mark Uyl .jpg 5.49 MB
Joke Bruijs 02 (c) Mark Uyl.jpg 6.64 MB
Joke Bruijs 03 (c) Mark Uyl.jpg 2.47 MB
Joke Bruijs 04 (c) Mark Uyl.jpg 1.16 MB
Joke Bruijs 05 (c) Bert Baai.jpg 223.92 kB