CONTACT

 
MARJAN BERK & JELKE SMIT
Muziektheater
Geniet ervan!

Zaal: kleine- en middenzaal
Beschikbaar: hele seizoen
Lengte: 75 minuten zonder pauze
Bijzonderheden: piano noodzakelijk
Garantiesom: € 1.000,00 excl. 10% AR en de wettelijke BTW
Website Marjan Berk
Website Jelke Smit
www.geniet-ervan.nl

Geniet ervan!
Tekst en zang: Marjan Berk
Piano en zang: Jelke Smit
Regieadviezen: Jan Elbertse
Foto: Marieke van Deemter
 

MARJAN BERK & JELKE SMIT

Voorstelling:
Geniet ervan!

Het golft door het land: GENIET ERVAN!
Een warme golf van empathie.

Bij alles wat we doen roepen wij blij: "GENIET ERVAN!" Iedere kop koffie die ons wordt aangeboden begeleiden we met onze doorleefde aanmoediging: "GENIET ERVAN!"

Iedere tegenslag wordt een moment van genot.

Door de mindfulle mens er voortdurend van te doordringen, dat wij moeten en zullen genieten, gaat hij het zelf geloven. 

Een mindfull moment! Wij genieten. Dag en nacht. Zonder ophouden.

En waar is dat goed voor?
Voor ons! Voor de economie! Voor Nederland!

Dus dames en heren, ook vandaag:
GENIET ERVAN!
 

Geniet ervan!  is een vrolijk muzikaal theaterprogramma over hoop, geloof en liefde. Twee generaties bezingen, spelen en lezen hilarische, schokkende, ontroerende en onvervalste levenservaringen.

Marjan Berk (1932) was jarenlang werkzaam in cabaret (oa Lurelei), toneel, musical, film en televisie. Ze gaf meer dan 3500 lezingen, schreef ruim honderd scenario's, veertig romans, verhalen en kinderboeken. Ze is de koningin van het korte verhaal en weet altijd feilloos de finesses van het dagelijks leven bloot te leggen, met humor en zelfspot.

Jelke Smit (1978) maakt het gevoel hoorbaar met haar warme stem en swingend touché. Ze ontving haar opleiding aan de jazz-afdeling van het Haags Conservatorium. Als improviserend theatermusicus en componiste werkt ze samen met diverse muziek- en jeugdtheatergezelschappen.

Speellijst

  Datum   Theater Plaats Website Bijzonderheden
  09-05-2019 Rietveld Theater Delft www.rietveldtheater.nl
  10-03-2019 Theater Top Bemmel www.topbemmel.nl
  03-03-2019 De Boerderij Huizen www.deboerderijhuizen.com
  24-02-2019 Woonzorgcentrum Steenvoorde Rijswijk
  17-02-2019 Theater Dakota Den Haag www.theaterdakota.nl
  16-02-2019 Theater Het Oude Raadhuis Hoofddorp www.demeerse.com
  03-02-2019 Theater Hofpoort Coevorden www.theaterhofpoort.nl
  19-01-2019 Vlaams Fruit Antwerpen www.vlaamsfruit.be
  12-01-2019 Theater Idea Soest www.ideacultuur.nl
  25-11-2018 Theaters Maassluis - loc. Schuurkerkje Maassluis www.schuurkerkje.nl
  08-11-2018 Schouwburg De Lawei Drachten www.lawei.nl
  18-10-2018 Theater De Winsinghhof Roden www.theaterdewinsinghhof.nl
  14-10-2018 Betty Asfalt Complex Amsterdam www.bettyasfalt.nl
  13-10-2018 Betty Asfalt Complex Amsterdam www.bettyasfalt.nl
  29-09-2018 Theaterroute Almelo Almelo www.atelierroutealmelo.nl

 Publiciteit
 PreviewBestandsnaamAfmeting  

Artikel Marjan Berk Dagblad Kennemerland 25-02-2016.pdf 480.01 kB
Bijlage Uit & Thuis Marjan Berk jan16.pdf 626.71 kB
Column Marjan Berk AD 01-02-2016.pdf 186.52 kB
Marjan Berk Oh Magazine.pdf 202.41 kB
Recensie 2016-01-17 Coevorden huis aan huis - Marjan Berk is nog steeds springlevend.pdf 90.27 kB
biografie Marjan Berk 2017.pdf 24.42 kB

 Foto's
 PreviewBestandsnaamAfmeting  

Marjan Berk & Jelke Smit (c) Marieke van Deemter.jpg 4.22 MB
Marjan1 (c) Marion Duimel - Stichting Get Oud.jpg 12.50 MB
Marjan2 (c) Marion Duimel - Stichting Get Oud.jpg 13.96 MB
Marjan3 (c) Marion Duimel - Stichting Get Oud.jpg 12.49 MB
Marjan4 (c) Marion Duimel - Stichting Get Oud.jpg 14.12 MB