CONTACT

 
ORKATER
Muziektheater
 Woiski vs. Woiski

Zaal: middenzaal
Beschikbaar: februari tot maart 2018
Lengte: avondvullend
Garantiesom: € 2.000,00 excl. 10% AR en de wettelijke BTW

Woiski vs. Woiski
Tekst: Esther Duysker
Regie: Geert Lageveen
Spel: Mike Libanon, Manoushka Zeegelaar Breeveld, Michiel Blankwaardt en Gery Mendes
Muziek: Gery Mendes e.a.
Foto: Sofie Knijff

ORKATER

Voorstelling:
Woiski vs. Woiski

Coproductie van Orkater en het Bijlmer Parktheater

Woiski vs. Woiski
een muzikale battle tussen vader en zoon

Woiski vs. Woiski vertelt het schrijnende levensverhaal van vader en zoon Woiski die ondanks hun moeizame verhouding furore maakten en Nederland verrijkt hebben met hun aanstekelijke muziek.

Max sr. kwam in de jaren dertig, als een van de eerste Surinamers naar Amsterdam en opende daar zijn eerste nachtclub. Hij en zijn zoon Max jr. moesten zien te overleven in het witte Nederland.

Waar Max sr. zich met charme en bluf weet aan te passen en daar gelukkig mee lijkt te zijn, komt Max jr. in verzet. Op een avond in nachtclub la Cubana, komt hun strijd in een beslissende battle tussen muziekstijlen en karakters tot een hoogtepunt.

Een verhaal over identiteit, immigratie en ontworteling, waarin kleur alles bepalend lijkt te zijn.

Speellijst

  Datum   Theater Plaats Website Bijzonderheden
  03-02-2018 Theater Kielzog Hoogezand-Sappemeer www.kielzog.nl
  04-02-2018 Theater Zuidplein Rotterdam www.theaterzuidplein.nl
  08-02-2018 Zaantheater Zaandam www.zaantheater.nl
  09-02-2018 Theater Twee Hondjes Hellevoetsluis www.theatertweehondjes.nl
  10-02-2018 Theater De Vest Alkmaar www.theaterdevest.nl
  14-02-2018 Theater Bellevue Amsterdam www.theaterbellevue.nl
  15-02-2018 Theater Bellevue Amsterdam www.theaterbellevue.nl
  16-02-2018 Theater Bellevue Amsterdam www.theaterbellevue.nl
  17-02-2018 Theater Bellevue Amsterdam www.theaterbellevue.nl
  21-02-2018 De Goudse Schouwburg Gouda www.goudseschouwburg.nl
  23-02-2018 Schouwburg Kunstmin Dordrecht www.kunstmin.nl
  24-02-2018 Theater De Lieve Vrouw Amersfoort www.lievevrouw.nl
  25-02-2018 Deventer Schouwburg Deventer www.deventerschouwburg.nl
  02-03-2018 Stadsschouwburg De Harmonie Leeuwarden www.harmonie.nl
  03-03-2018 Kennemer Theater Beverwijk www.kennemertheater.nl
  08-03-2018 Theater De Koornbeurs Franeker www.theaterdekoornbeurs.nl
  09-03-2018 Theater De Purmaryn Purmerend www.depurmaryn.nl
  10-03-2018 KAF Kunstlinie Almere Flevoland Almere www.schouwburgalmere.nl
  11-03-2018 't Speelhuis Helmond www.theaterspeelhuis.nl
  14-03-2018 Theater aan het Spui Den Haag www.theateraanhetspui.nl
  15-03-2018 Theater De Maaspoort Venlo www.maaspoort.nl
  16-03-2018 Evertshuis Bodegraven www.evertshuis.nl
  17-03-2018 Stadsschouwburg Utrecht Utrecht www.stadsschouwburg-utrecht.nl
  22-03-2018 Chasse Theater Breda www.chasse.nl
  23-03-2018 Schouwburg De Meerse Hoofddorp www.demeerse.com
  25-03-2018 De NWE Vorst Tilburg
  28-03-2018 Toneelschuur Haarlem www.toneelschuur.nl
  29-03-2018 Toneelschuur Haarlem www.toneelschuur.nl
  31-03-2018 Verkadefabriek Den Bosch www.verkadefabriek.nl

 Publiciteit
 PreviewBestandsnaamAfmeting  

WOISKI.pdf 775.04 kB

 Foto's
 PreviewBestandsnaamAfmeting  

Orkater_Woiski vs. Woiski_liggend_foto Sofie Knijff.jpg 2.37 MB
Orkater_Woiski vs. Woiski_staand_foto Sofie Knijff.jpg 2.33 MB